EPIC HONZOVA EPICKÁ STRÁNKA
o Epic Honzovi Seriál

EPIC HONZOVA EPICKÁ DOBRODRUŽSTVÍ

Můžete sledovat v jeho skvělém seriálu "Epic Honza", jehož díly jsou k dispozici na Youtubu. Zde je výčet všech epizod s krátkou synopsí:

Epizoda 1: Zmařená invaze

V pilotním díle Epic Honzy se stejnojmenná hlavní postava pokusí zabránit nepřátelským mimozemšťanům použít své flotily k zničení Země a unášení chlapců, jako je závislák na videohry Tom. Podaří se mu to však? Ano, jak jinak.

Tato pilotní epizoda je kritiky přijímána jako "nejlepší pilot všech dob". Autor seriálu "Lámání Špatné" Vince Gilligan po zhlédnutí této epizody začal pochybovat o svých životních rozhodnutích a dokonce uvažoval o stáhnutí svého ikonického seriálu s tím "že Epic Honza je očividně lepší", ale naštěstí mu v tom Epic Honza zachránil, takže seriál "Lámání Špatné" je stále dostupný na Netflixu.

Epizoda 2

Poté, co Epic Honza osvobodí Toma ze spárů mimozemšťanů se rozhodne navštívit nějakou planetu, při vyhledávání zjistí, že vládce Dick Tator na své planetě ovládl kečup. Honzu to nechává chladným a chce se koukat na něco jiného, ale vtom Tom se naštve a trvá na tom, aby Epic Honza Dick Tatorovi dal, co proto. Epic Honza se tedy pustí do konfliktu proti tyranovi…

Tato epizoda Epic Honzy je tak epická, že ani nemá jméno. Tato druhá epizoda je kritiky přijímána jako "nejlepší druhá epizoda všech dob". Když již zmíněný Vince Gilligan viděl tuhle epizodu, spálil všechny rozepsané scénaře připravovaného spin-offu Lámání Špatné "Radši nevolejte Saulovi". Dle jeho slov už není třeba dalších seriálů, když je tu Epic Honza.

Epizoda 3: Epic Honza na sněhu

Epic Honza by rád šel na nějakou dovolenou. Tom navrhuje přiletět na planetu se slunným počasím a plážemi. Epic Honza tedy ve snaze mu vyhovět však "omylem" přistane na sněžné planetě. Tom spřádá plány, jak Epic Honzovi oplatit tuhle zradu… (Selžou, samozřejmě)

Tato epizoda je tak skvělá a inovativní, že si vysloužila mezi kritiky označení "nejlepší třetí epizoda všech dob". Když náš starý známý Vince Gilligan uviděl tuhle epizodu, tak si ji údajně nepřetržitě přehrával, dokud nevyšla čtvrtá epizoda.

Epizoda 4: Virtuální trable

V tomto díle Epic Honza obdrží revoluční virtuální realitu. Ta ovšem není tak virtuální, jak si myslel…

Tato epizoda je skutečně jedna z epizod všech dob, ve skutečnosti je to "nejlepší čtrtá epizoda všech dob" a předpokládá se, že jejich sledovatelům zvyšuje inteligenční kvocient o dvacet bodů. Což je skvělé, když tuhle epizodu vidělo padesát miliard lidí (Vince Gilligan se naklonoval, aby si tuto epizodu mohl užít více, než kdy jindy)

Epizoda 5: Honza a další Honza

Epic Honza dostane epický nápad, ale pak zapomene, co to bylo, tak dostane jako nápad elaborátní plán, jak se vloupat do hlubin svého gigamozku ve snaze najít původní epický nápad. Tohle potřebuje více Honzů…

Tato epizoda obsahuje více Epic Honzy než všechny ostatní epizody, proto se zapsala do dějin jako "nejlepší pátá epizoda všech dob". 43 miliard klonů Vince Gilligana se nechalo spustit do vesmíru, aby mimozemským civilacím vyprávělo děj této epizody, ale je pravděpodobné, že se ve vakuu všichni udusili.

Epizoda 6: Honza přijde předevčírem

Epic Honza se konečně rozhodne si odpočinout od epických dobrodružství, ale v tom (nikoli Tom) si Epic Honza zavolá a zjistí o skvělé restauraci, která poblíž otevřela. Na nějakou dobu ignoruje fakt, že Epic Honza si zavolal sám sobě, ale později pravdu přece jen odhalí… (Byl to Epic Honza z budoucnosti/minulosti)

Netřeba říkat, jak moc epická je tahle epizoda, můžeme aspoň uvést, že se kritici a šťeňátka shodli, že je to "nejlepší šestá epizoda všech dob" a že by ji měli vlády všech zemí přehrávat v jejich národních televizí 24/7 (tedy nepřetržitě) pro blaho svých obyvatel. Vince Gilligan o téhle epizodě říká, "že je docela dobrá".